Про слухання в апеляційному суді справи щодо визнання права власності Національної акціонерної компанії «Надра України» на частку у спільній діяльності на Сахалінському родовищі та внесення змін до договору про спільну діяльність.

27.03.2017 р. о 12:45 год. у Київському апеляційному господарському суді (вул. Шолуденка, 1) будуть розглядатись апеляційні скарги Національної акціонерної компанії «Надра України» та Заступника прокурора міста Києва на рішення господарського суду м. Києва від 03.10.2016 р., яким було відмовлено у задоволенні позовної заяви про визнання права власності та внесення змін до договору Компанії на частку у спільній діяльності на Сахалінському родовищі.

Компанія сподівається, що розгляд даної справи в суді буде здійснюватись на засадах рівності, змагальності та справедливості.

Запрошуємо журналістів взяти участь в судових засіданнях вищевказаної справи у Вищому господарському суді України, з метою висвітлення судового процесу в засобах масової інформації, так як прийняття судом законного рішення є дуже важливим для держави в особі Компанії, а значить – і для суспільства.