Про слухання у Вищому господарському суді України справи щодо визнання права власності Національної акціонерної компанії «Надра України» на частку у спільній діяльності на Сахалінському родовищі (заява на ново виявленими обставинами)

22.03.2017 р. о 12:25год. у Вищому господарському суді України (вул. Копиленка, 6) будуть розглядатись касаційні скарги ТОВ «Сахалінське», ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» у справі № 910/10304/15 за позовом Заступника прокурора м. Києва в інтересах Державної служби геології та надр, НАК «Надра України» до ТОВ «Голден Деррік», ТОВ «Сахалінське», ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» про визнання права власності (заява за нововиявленими обставинами)

Компанія сподівається, що розгляд даної справи в суді буде здійснюватись на засадах рівності, змагальності та справедливості.

Запрошуємо журналістів взяти участь в судових засіданнях вищевказаної справи у Вищому господарському суді України, з метою висвітлення судового процесу в засобах масової інформації, так як прийняття судом законного рішення є дуже важливим для держави в особі Компанії, а значить – і для суспільства.