Про слухання в апеляційному суді справи щодо визнання права власності Національної акціонерної компанії «Надра України» на частку у спільній діяльності на Сахалінському родовищі та внесення змін до договору про спільну діяльність.

30.01.2017 р. о 12:40 год. у Київському апеляційному господарському суді (вул. Шолуденка, 1) будуть розглянуті апеляційні скарги Національної акціонерної компанії «Надра України» та Заступника прокурора міста Києва на рішення господарського суду м. Києва від 03.10.2016 р., яким було відмовлено у задоволенні позовної заяви про визнання права власності Компанії на частку у спільній діяльності на Сахалінському родовищі та внесення змін до договору, поданої Заступником прокурора  м. Києва в інтересах Національної акціонерної компанії «Надра України» до ТОВ «Голден Деррік» та інших учасників договору про спільну діяльність.

Компанія сподівається, що розгляд даної справи в суді апеляційної інстанції відбудеться з урахуванням інтересів Національної акціонерної компанії                  «Надра України», сто відсотків акцій якої належать державі в особі Державної служби геології та надр України.

При цьому, Національна акціонерна компанія «Надра України» вірить, що Київським апеляційним господарським судом правосуддя буде здійснюватись на засадах рівності, змагальності та справедливості.

Компанія сподівається, що журналісти приймуть участь в судових засіданнях Київського апеляційного господарського суду при розгляді вищевказаної справи, з метою висвітлення судового процесу в засобах масової інформації, так як прийняття судом законного рішення є дуже важливим для держави в особі Компанії, а значить – і для суспільства.