“Надра України” співпрацюватимуть з китайською “China Pacific Construction Group”

У четвер, 22 грудня, в офісі Національної акціонерної компанії “Надра України” відбулася робоча ознайомча зустріч з керівництвом та представниками китайської приватної будівельної компанії “China Pacific Construction Group” (“CPCG”).

Участь у заході взяли Голова правління Національної акціонерної компанії “Надра України” Ярослав Климович, заступник Голови правління, директор департаменту економіки та фінансів Максим Максіменцев, позаштатний радник Голови правління Володимир Щепаняк, заступник Голови “China Pacific Construction Group” Guo Qing, представники “CPCG” Folwarczny Maciej та Zheng Siwen.

Керуючись визначеною Урядом України стратегією сталого розвитку “Україна – 2020″, Національна акціонерна компанія “Надра України” веде роботу з пошуку та залучення інвесторів у видобувну діяльність та геологічне вивчення окремих ділянок. У рамках цієї роботи і відбулася зустріч з “China Pacific Construction Group”. Партнерів із Китаю зацікавили бізнес-плани на сухопутній частині та українському шельфі Чорного моря.

Практична конструктивна дискусія довела, що обидві сторони дійсно зацікавлені у співпраці. Тому за результатами обговорення було досягнуто угоду про організацію ще однієї робочої зустрічі, на цей раз на базі ДП Національної акціонерної компанії «Укрнаукагеоцентр». На наступній зустрічі спеціалісти  “China Pacific Construction Group” та їхні партнери в нафтогазовій сфері матимуть змогу більш детально вивчити перспективи видобутку нафти/газу та загального об’єму вуглеводнів на зацікавленій площі.

Дата та час наступної зустрічі буде обговорюватися окремо.

Довідка. “China Pacific Construction Group” (“CPCG”) є однією з найбільших приватних будівельних компаній, яка протягом трьох років входить до списку «Fortune Global 500». В 2016 році “CPCG” зайняла у вищезазначеному списку 99 місце, що є найвищим показником серед китайських приватних підприємств. Відповідно до офіційних даних, дохід “CPCG” становить 73 млрд USD з чистим прибутком в 3.2 млрд USD у 2015 році. Компанія “СPCG” фокусується на фінансуванні розвитку інфраструктури та будівельних заходах, а також на енергетичному ринку з профільними партнерами, що складає основу бізнесу.