Представники Національної акціонерної компанії «Надра України» взяли участь у відкритті конференції з надрокористування

IMG_3687

Максим Максіменцев, Віталій Нельга, Петро Голуб

4 жовтня в м. Трускавець Львівської області розпочала роботу Третя науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». Участь у відкритті взяли Голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович та Генеральний директор ДП Національної акціонерної компанії «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб.
Відкриваючи наукову частину конференції, Петро Голуб зупинився на досягненнях Компанії, а також тих проблемах, які існують у галузі надрокористування.
– Видобуток вуглеводневої сировини сьогодні не задовольняє потреб Держави і досяг свого критичного рівня. Про це свідчить виснаженість родовищ, а також застарілі методики, технології, обладнання, які не відповідають сучасному зарубіжному рівню та різке зменшення фінансування робіт. Зараз тільки Національна акціонерна компанія «Надра України» проводить цілеспрямовану програму переоснащення сучасним лабораторним обладнанням та впровадженням на цій базі нових геологічних методик та підходів, – зазначив він.
На завершення промови Петро Голуб сказав, що в надрах України є дуже великі ресурси газу як традиційних, так і нетрадиційних покладів. Їхнє освоєння залежить тільки від наявності фінансування, а тому запросив усі іноземні компанії до взаємовигідної співпраці.
Нагадаємо, конференція триватиме до 7 жовтня.