«Надра України» допомагатимуть надрокористувачам оцінити вплив на довкілля

page_pic4 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні Проект Закону про оцінку впливу на навколишнє середовище №2009а-д від 22.02.2016 р. Тепер така оцінка є обов’язковою при видачі спеціальних дозволів на користування надрами. Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті ВР України.

Як зазначив Голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович, цей закон є суттєвим для екологів та надрокористувачів.

– Відтепер в Україні будуть дійсно європейські норми. При цьому наша Компанія та ДП Національної акціонерної компанії «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» вже багато років виконують за найвищими стандартами якості роботи з оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС). Нашими послугами користуються не лише українські, а й іноземні надрокористувачі. І, зрозуміло, що ми продовжимо роботу в цьому напрямку – вже маючи сучасні законодавчі норми України, – підкреслив він.

Ярослав Климович додав, що Компанія оперативно забезпечуватиме ОВНС діючих власників та нових претендентів на отримання спеціальних дозволів на надрокористування практично по всіх видах корисних копалин.