Національна акціонерна компанія «Надра України» обговорила співпрацю зі словацькою NAFTA a.s.

НАФТА

29 вересня у м. Братислава відбулася робоча зустріч Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослава Климовича та директора ДП «Західукргеологія» Дмитра Штикала із Мартіном Словаком, менеджером проектів словацької компанії NAFTA a.s.

Ділова розмова велася стосовно залучення інвестицій в проекти по українським надрам, також сторони обговорили перспективи мінерально-сировинної бази України. На зустрічі був презентований інвестпроект
ТОВ «Полтаванафтогазрозвідка» по Перевозівській площі (Полтавська область).

– Національна акціонерна компанія «Надра України» вивчає перспективи плідної співпраці з інвесторами у добувній галузі. Процес популяризації українських родовищ та пошук тих, хто вкладатиме гроші у їхню розробку, триватиме й надалі, – підкреслив Ярослав Климович.

Він також відзначив високий рівень підготовки зустрічі, її практичну направленість та налаштованість усіх учасників до конструктивного діалогу.

Довідка. NAFTA a.s. є сучасною компанією, що має багатий досвід у розвитку та експлуатації підземних сховищ газу і в той саме час провідною в Словаччині компанією з розвідки та видобутку вуглеводнів. Потужність комплексу ПСГ, який експлуатує NAFTA, сягає в цей час 2,74 млрд м3.