Національна акціонерна компанія «Надра України» взяла участь у Канадсько-українському бізнес – форумі.

. Заступник Голови правління Національної акціонерної компанії

Заступник Голови правління Національної акціонерної компанії “Надра України” Максіменцев Максим разом з легендарним американським дипломатом в сфері енергетики Річардом Морнінгстаром – директором Atlantic Council’s New Global Energy Center. За словами пана Морнінгстара Україна може здобути енергетичну незалежність тільки виключно шляхом збільшення запасів і видобутку власних вуглеводнів .

В складі української делегації під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі – Кубіва Івана Степановича в форумі взяли участь Міністр екології та природних ресурсів України Семерак Остап Михайлович та інші міністри, а також від Національної акціонерної компанії «Надра України» – заступник Голови правління Максіменцев Максим Геннадійович.

Нагадаємо, що 20-21 червня 2016 року в місті Торонто (Канада) відбувся Канадсько – український  бізнес – форум, який проводився в межах Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), що впроваджується в Україні Конференційною Радою Канади та Канадсько-Українською Торговою Палатою за фінансування уряду Канади.

Форум, перш за все, став міжнародною платформою для обговорення актуальних питань економічного співробітництва наших країн, у тому числі збільшення експорту з України до Канади, залучення канадських інвестицій та проведення переговорів із питань міжнародної торгівлі. Напередодні підписання Україною та Канадою Угоди про зону вільної торгівлі учасники заходу мали змогу поспілкуватися з прем’єр – міністром Канади  – Джастін П’єр Джеймсом Трюдо, міністром міжнародної торгівлі Канади – Христею Фріланд та іншими політичними представниками приймаючої країни. Прем’єр – міністр Канади заявив про свій намір прибути в липні в Україну з офіційним візитом для підписання Угоди про зону вільної торгівлі.

Канадсько-український бізнес – форум став ключовою подією не тільки для українських компаній, які мали змогу продемонструвати колегам останні досягнення в реформах галузей, але й для учасників з Канади, які в свою чергу переконались в потужності українського ринку на міжнародній арені.

Канадські офіційні особи та учасники офіційної української делегації під час Канадсько - українського бізнес форуму.

Канадські офіційні особи та учасники офіційної української делегації під час Канадсько – українського бізнес форуму.

виступ прем'єр - міністра Канади - Джастіна Пьєр Джеймса Трюдо

виступ прем’єр – міністра Канади – Джастіна Пьєр Джеймса Трюдо