«Надра України» презентувала програму розробки вуглеводнів та шляхи збільшення їх видобутку в Україні.

03112

03.11.2015 року, в актовому залі Державної служби геології та надр України Національна акціонерна компанія «Надра України» провела презентацію на тему: «Стратегічні кроки компанії – програма розробки вуглеводнів», яка була розроблена на основі Закону України про нарощування мінерально-сировинної бази.

Презентація була спрямована в першу чергу на те, щоб висвітлити ключові стратегічні кроки Компанії, які викладені у трьох основних блоках: виробничому, інвестиційному та юридично – правовому.

Першочерговими завданнями Компанії є приріст сировини в Україні, збільшення власного видобутку, збільшення обсягів геологічних робіт, ініціювання змін до законодавства, розробка програми виконання геофізичних та геологорозвідувальних робіт на ліцензійних ділянках та інших перспективних об’єктах ліцензійного фонду Державної служби геології та надр України. За оцінкою компанії, при реалізації програми загальний очікуваний щорічний обсяг видобутку газу складе 7.8 млрд. кубометрів, а нафти – 0.9 млн. тонн. Як зазначив заступник голови правління «Надра України» Максим Максіменцев, продаж цього обсягу енергоресурсів може принести більше 60 млрд. грн, що в 10 разів більше, ніж вартість реалізації даної програми (5,6 млрд. грн.).

Зазначимо, що на презентації були присутні члени правління «Надра України», фахівці її дочірніх підприємств, представники Державної служби геології та надр України, Державного геологічного підприємства “Укргеофізика”, Державного геологічного підприємства «Геоінформ» та ряд авторитетних експертів, серед яких Голова Державної комісії по запасах корисних копалин в Україні, доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, академік, засновник медичної геоекології – Рудько Георгій Ілліч. Програма розробки вуглеводнів, що була презентована в Держгеонадра, отримала схвалені відгуки та зацікавленість присутніх фахівців геологічної галузі, що дає надію на її успішну реалізацію та підтримку з боку Кабінету Міністрів України.