Виконали план геологорозвідувальних робіт на 2021 рік

2021-12-17 at 12.04.30

НАК «Надра України» на 100% виконала план геологорозвідувальних робіт на 2021 рік. Про це представники Компанії та дочірніх підприємств прозвітували під час засідання секцій НТР Державної служби геології та надр.

 До зустрічі також долучилися спеціалісти дочірніх підприємств — ДП «Укрнаукагеоцентр», ДП «Західукргеологія», ДП «Чернігівнафтогазгеологія», ДП «Центрукргеологія».

 Протягом року Компанія та її дочірні підприємства виконували роботи за напрямами нафта і газ, благородні метали, кольорові та рідкісні метали, вугілля, торф, сапропель, метан, гідрогеологічні роботи, регіональні зйомки, геолого-екологічні дослідження. «Геологічні роботи проводились відповідно до геологічних завдань та виконані на 100% у межах фактичного фінансування», — наголосили фахівці «Надра України».

 За результатами зустрічі були надані обґрунтовані пропозиції щодо подальшого проведення геологорозвідувальних робіт та, які, у разі відповідного фінансування, рекомендували врахувати при формуванні пооб’єктного плану на 2022 рік.