Обговорили перспективи інвестування у надра на міжнародній конференції

2021-12-07

Представники ПрАТ «НАК «Надра України» та його дочірні підприємства — ДП «Західукргеологія» та ДП «Укрнаукагеоцентр», — взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування», яка відбулася у Львові. Організатором заходу виступила Державна комісія України по запасах корисних копалин під патронатом Державної служби геології та надр України. Учасники події обговорили питання стратегічних корисних копалин та енергетичної незалежності держави, перехід до зеленої енергетики, декарбонізації, а також впровадження  міжнародних стандартів за системою управління вуглеводневими ресурсами (PRMS).

 

«Залучення інвестицій у галузь є одним із пріоритетів роботи компанії «Надра України», ми підтримуємо політику відкритості та прозорості, яку впроваджують Держгеонадра і переконані, що саме завдяки такій послідовній роботі ми бачимо як зростає інтерес іноземного та українського бізнесу у можливість інвестувати у розробку українських надр», — каже Голова правління ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич.

 

З вітальною промовою під час відкриття конференції виступив перший заступник Голови правління Сергій Паюк, який подякував організаторам конференції, та відзначив важливість діалогу між представниками держави, бізнесу та іноземних партнерів.

 

Фахівці ПрАТ «НАК «Надра України» були співавторами пленарних доповідей конференції, зокрема щодо досвіду впровадження сучасного програмного забезпечення R3R2R при оцінці запасів та ресурсів вуглеводнів, яку презентував начальник Управління геології та виробництва Компанії Олег Олійник. Він наголосив, що застосування системи управління вуглеводневими ресурсами (PRMS) для оцінки активів є необхідною умовою для підвищення ефективності використання надр.

 

Також працівники компанії долучились до семінару «Геолого-економічна оцінка запасів і ресурсів вуглеводнів за національною класифікацією та перспективи застосування системи управління вуглеводневими ресурсами (Petroleum Resourses Management System – PRMS)», де взяли активну участь у обговорені проблемних питань.