«Надра України» співпрацює із Держгеонадрами для залучення інвестицій у галузь

vizyt-rivne-1

Голова правління ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич днями долучився до робочої поїздки очільника Державної служби геології та надр Романа Опімаха на Рівненщину. Під час візиту провели зустріч із головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем та нараду за участі керівників об’єднаних територіальних громад краю, у ході якої презентували мінерально-сировинний потенціал Рівненської області.

DSC_1531

З метою сприяння розвитку Рівненщини, започаткування співробітництва з громадами у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, забезпечення доступу до інформації та поглиблення партнерства Роман Опімах та Віталій Коваль підписали Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України та Рівненською обласною державною адміністрацією. Також Роман Опімах заявив про початок робочих нарад у регіонах, аби розповісти про інвестиційні можливості у галузі надрокористування. «Послідовно працюємо над залученням інвестицій у регіони, робимо все можливе для спрощення дозвільних процедур, розкриваємо геологічну інформацію. Зараз надрокористування – вже не закрита галузь. Ми побороли корупцію. Будь ласка, звертайтеся, інвестуйте, працюйте, сплачуйте податки», — закликав він.

Тарас Кузьмич у свою чергу наголосив, що «Надра України» готові до співпраці із зацікавленими інвесторами та спільної участі у відкритих аукціонах Держгеонадр з метою розвитку мінерально-сировинної бази. «Ми підтримуємо політику відкритості надрокористування, яку проводить Держгеонадра, та закликаємо долучатися до прозорих аукціонів і вкладати кошти у розвиток геологічної галузі України. Як компанія, можемо запропонувати партнерство на засадах УРП або створення афілійованої компанії для участі у е-аукціонах та придбання ліцензій на розробку ділянок надр», — зазначив очільник.

2021-11