«Надра України» виграла суд в «Останнього Бастіону»

2021-10-26

Видання, яке розповсюджувало недостовірну інформацію, належить колишньому директору дочірнього підприємства Компанії «Полтавнафтогазгеологія», борги по заробітній платі працівників якого виплачено за рахунок власних коштів «Надра України».

 20 вересня 2021 року Полтавський апеляційний суд прийняв рішення про задоволення позовних вимог НАК Надра України до ГО «Останній Бастіон», ТОВ «Останній Бастіон» та автора статті, про визнання недостовірною, такою, що не відповідає дійсності, порушує права і свободи, принижує честь, гідність та ділову репутацію, інформацію, яку розповсюджувало видання. «Останній Бастіон» також у судовому порядку зобов’язали спростувати неправидву інформацію. Рішення суду опубліковано на офіційному сайті https://reyestr.court.gov.ua/Review/99843940.

Нагадаємо, 10 серпня 2020 року в мережі інтернет на сайті  «Останній Бастіон» було опубліковано неправдивий матеріал відносно Голови правління Надра України Тараса Кузьмича під назвою «ДП «НАК Надра України» продає державну нерухомість за значно заниженими цінами, чим завдає багатомільярдних збитків державі». Автором вищевказаної статті є Денис Перетяка. Згідно із інформацією з ЄДРПУО, керівником ГО «Останній Бастіон» є Сікалов Геннадій Анатолійович — колишній директор дочірнього підприємства Компанії «Полтавнафтогазгеологія», котре з 2009 року перебуває в стадії банкрутства.

Пресслужба та юристи «Надра України» не вперше змушені реагувати на недостовірні матеріали, які розповсюджують недобросовісні журналісти. Компанія попереджає читачів мережі інтернет бути уважними та перевіряти правдивість інформації.

Також, пресслужба готова офіційно відповідати на запитання та завжди відкрита до діалогу із громадянами, юридичними особами та ЗМІ в межах чинного законодавства України.