НАК «Надра України» планує розширити пакет спецдозволів

HMph_1

Національна акціонерна компанія «Надра України» планує розширити пакет ліцензій до 25. Про це повідомив Голова правління Компанії Тарас Кузьмич. На сьогоднішній день, НАК володіє п’ятнадцятьма спецдозволами, а ще десять перебувають на різних стадіях продовження чи отримання. «По деяких ухвалені рішення про продовження або надання, десь ми звернулись до суду», — прокоментував Голова.

 Тарас Кузьмич зазначив, що наразі Компанія активізує роботи на відновлених і продовжених спецдозволах в практичній площині, зокрема за результатами переобробки сейсмічних матеріалів визначається з черговістю та необхідними обсягами робіт з геологічного вивчення, проектування буріння та відновлення ліквідованих свердловин, проведення інтенсифікації існуючих свердловин та ін.

Нагадаємо, «Надра України» розпочала роботу зі створення у Полтаві сховища кам’яного матеріалу та геологічної інформації, накопиченої у вигляді кернового матеріалу нафтогазових та вуглепошукових свердловин Східного, Західного та Південного нафтогазового регіонів.