НАК «Надра України» продовжує відновлювати свої активи

photo_H1

Національна акціонерна компанія «Надра України» має намір і в подальшому відновлювати свої активи, зокрема свердловини, які були пробурені ще за радянських часів колишніми державними геологічними підприємствами, котрі нині є дочірніми підприємствами Компанії. Про це у ексклюзивному коментарі журналістам повідомив Голова правління Тарас Кузьмич.

«Зараз здійснюється інвентаризація свердловин та їх технічне обстеження. Таких свердловин близько 4 тисяч. Вони знаходяться e Полтавській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях», — сказав він в інтерв’ю виданню GMK center.

 Ці свердловини, після їх технічного обстеження та отримання звернення потенційного орендаря, передаються компанією в оренду, а кошти спрямовуються ДП з метою його фінансової підтримки. «Однак в цьому році ми вперше здійснили моніторинг таких потенційних активів для відновлення свердловин прісних, термальних та мінеральних вод, які в попередні роки були пробурені силами ДП «Західукргеологія», — наголосив Тарас Кузьмич.

 Зазначимо, відновлення активів наразі є одним із пріоритетів роботи Компанії, що реалізується з метою подолання фінансових труднощів та погашення накопичених за попередні десятиліття боргів.

photo_H2