Тарас Кузьмич презентував інвестиційні проєкти Компанії європейським партнерам

2021-07-13_1

Голова правління ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич долучився до Конференції високого рівня щодо стратегічного партнерства України та ЄС з питань критичної сировини та акумуляторів.

2021-07-13_2

Подія об’єднала представників державного та приватного сектору, зокрема відкриття конференції відбулося за участю Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Віце-президента Європейської Комісії Мароша Шефчовіча, які виступили з доповіддю щодо ключових питань дискусії. Під час офіційних заходів Україна та Європейський Союз уклали Меморандум про стратегічне партнерство у сировинній галузі та відповідну дорожню карту.

Тарас Кузьмич долучився до обговорення у блоці «Бізнес інтеграція ЄС та України в рамках ланцюжка доданої вартості критичної сировини».

2021-07-13_

«Я вітаю підписання Меморандуму про стратегічне партнерство у сировинній галузі між Україною та ЄС, і сподіваюсь, що обидві сторони будуть і надалі займати активну позицію у розвитку співпраці з питань критичних корисних копалин. Це допоможе нам імплементувати низку важливих проєктів та досягти спільного успіху, — зазначив Тарас Кузьмич. — «Надра України» рішуче налаштовані до взаємодії із європейськими колегами та готові запропонувати конкретні можливості для інтеграції задекларованої ініціативи у практичну площину».

Він представив наявні та потенційні інвестпроєкти за участю Компанії, та розказав про можливі формати співпраці із НАК.

2021-07-13_3

2021-07-13_4

Виступ Тараса Кузьмича та інших спікекрів можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=1-DUYovyw3c