Відновлення свердловин, погашення заборгованості дочірніх підприємств, міжнародна співпраця — Тарас Кузьмич назвав головні кроки за сім місяців роботи

2020-07-13 19.01.34

Сьогодні , 13 липня 2020 р., — 7 місяців з дня призначення Тараса Кузьмича головою правління ПрАТ «НАК «Надра України». Ми попросили його окреслити ключові рішення та кроки, здійснені за цей час. 

2020-07-13  19.03.27

  1. Оптимізовано структуру та проведено кадрове перезавантаження апарату управління та керівного складу дочірніх підприємств.

 

  1. На балансі Компанії відновлено близько десятка раніше ліквідованих вуглеводневих свердловин, які передані в оренду надрокористувачам з метою отримання Компанією додаткових фінансових ресурсів.

 

  1. Проведена робота по створенню на базі Компанії репозитарію геологічної інформації, яка накопичена дочірніми підприємствами Компанії за всі попередні роки їх діяльності, з метою забезпечення раціонального використання відомостей, отриманих у результаті геологічного вивчення надр.

 2020-07-13 19.02.30

  1. Повністю погашено заборгованість дочірніх підприємств, сформовану в попередній період діяльності, перед Пенсійним Фондом України по сплаті єдиного соціального внеску та частково по пільгових пенсіях на загальну суму близько 25 млн. грн.

 

  1. За фінансової підтримки Компанії забезпечено своєчасність розрахунків по поточних зобов’язаннях перед бюджетом дочірніх підприємств, більшість з яких останні роки знаходяться в незадовільному фінансовому стані.

 

  1. З метою нарощування мінерально – сировинної бази та продовження виконання робіт на ліцензійних ділянках дочірніх підприємств Компанії продовжено термін дії 1 спецдозволу; внесені зміни до програм робіт по 3 спецдозволам; подано пакети документів на внесення змін до програм робіт по 4 спецдозволам; подано пакети документів на продовження термінів дії 4 спецдозволів; подано пакети документів на отримання нових 2 спецдозволів.

 

  1. Розширюється міжнародна співпраця, зокрема, з провідною європейською лабораторією по дослідженню керну Краківського Інституту нафти і газу.

020-07-13 19.01.59