Тарас Кузьмич здійснив робочий візит до Східного нафтогазового регіону

Image 2020-05-15 at 16.32.09

Голова правління провів низку нарад та обговорив пріоритети спільної роботи із керівництвом провідного підприємства компанії «Укрнгаукагеоцентр»

Голова правління ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич відвідав із робочою поїздкою Східний нафтогазовидобувний регіон. У рамках робочих зустрічей завітав на дочірнє підприємство компанії «Укрнаукагеоцентр», де провів нараду із генеральним директором підприємства Сергієм Левченком. Обговорили пріоритетні напрямки роботи та оглянули виробничі приміщення, лабораторії з метою планування подальшої модернізації та оновлення обладнання.

Керівника ознайомили із поточними питаннями діяльністі підприємства, обсягами виконаних з початку року науково-тематичних, проектних, аналітично-дослідних робіт, а також перспектив та планів на наступні місяці.

«На жаль COVID-19 не єдиний фактор, що загрожує  стабільності всіх галузей економіки України. Нафтогазова галузь — одна з найуразливіших до загальносвітових економічних тенденцій, в першу чергу до ціни на природний газ та нафту. В умовах низьких цін та попиту на вуглеводні державні та приватні інвестиції до нафтогазової галузі стають ще більш ризикованими. Видобувні підприємства в таких умовах не мають можливості стовідсотково виконувати заплановані бурові програми та програми розвитку, що впливає на показники видобутку в державі. Тому, як сервісне геологічне підприємство, ДП «Укрнаукагеоцентр» повинно пропонувати замовнику адаптований до кризового стану комплекс послуг», — зазначив Тарас Кузьмич.

«Ми розвиваємо геолого-дослідницький напрямок, пропонуючи замовникам повний комплекс робіт, наприклад вивчення впливу промивальних рідин на процес кольматації привибійної зони свердловини в пластових умовах. Результатом є визначення основних причин неотримання очікуваних дебітів свердловин після виходу їх з буріння чи капітального ремонту та можливість підбору ефективних рідин інтенсифікації притоку. Такі дослідження в кризових умовах виконання бурових програм є вкрай необхідними та актуальними,» – повідомив Сергій Левченко.

Разом із комерційними завданнями Компанія, як підприємство, що знаходиться у підпорядкуванні Державної геологічної служби, реалізує державну політику в геологічній галузі, у тому числі шляхом визначення першочергових напрямків проведення геолого-розвідувальних робіт.

«Спеціалістами нашого підприємства проводиться комплексний аналіз геологічних та геофізичних матеріалів, з урахуванням актуальних результатів проведених геолого-розвідувальних робіт в останні роки, визначаємо першочергові геологічні напрямки реґіонарних геолого-розвідувальних робіт» – додав Сергій Левченко.

«Тісна комунікація із провідними дочирніми підприємствами, розуміння проблематики їх діяльності, спільних пріоритетів задля зміцнення енергетичної незалежності держави, — це нині є у фокусі уваги НАК «Надра України», — підсумував Тарас Кузьмич.

image0