Відносно ДП «Західукргеологія» не здійснюється процедура банкрутства

IMG-20200603-WA0000_03062020

ПрАТ «НАК «Надра України» спростували інформацію про нібито умисно розпочату процедуру банкрутства стосовно свого дочірнього підприємства

 ПрАТ «НАК «Надра України» опублікувало офіційну відповідь на інформацію, що з’явилася на одному із львівських інтернет-ресурсів про нібито умисно розпочату процедуру банкрутства щодо ДП «Західукргеологія» та винесення на біржові торги приміщення кам’яниці Шперхера, відоме як «Будинок книги» у Львові.

Ми заявляємо, що матеріал, який розповсюджує портал znaj.ua не відповідає дійсності. Відносно ДП «Західукргеологія» не здійснюється процедура банкрутства. Навпаки, з метою уникнення визнання підприємства банкрутом через борги попередніх років, відносно нього розпочали досудову санацію, що підтверджується відповідною інформацією на сайті Державного реєстру судових рішень (http://reyestr.court.gov.ua/Review/84284056). Наразі «Західукргеологія» дотується материнською компанією за рахунок фінансової допомоги, обсяг якої складає близько 60 млн. грн. Понад усе ми зацікавлені у збереженні дочірнього підприємства та його виробничих потужностей.

Водночас, адміністративна будівля, що знаходиться на пл.Міцкевича, 8, є приватною власністю «НАК «Надра України» та не задіяна у виробничій діяльності дочірнього підприємства. При цьому обсяг надходжень від оренди приміщення не дає змоги забезпечити його невідкладного ремонту, орієнтовна вартість якого становить близько 40- 50 млн. грн.

Єдиним шляхом до збереження ДП «Західукргеологія» є реалізація тієї нерухомості, яка не вплине на його виробничу діяльність, та вартість якої перевищує розмір кредиторської заборгованості та поточних витрат. Для цього Компанія замовила незалежну експертну оцінку будівлі за адресою пл.Міцкевича, 8.

Звертаємо увагу журналістів на те, що жодних рішень про продаж будівлі прийнято не було. Але в разі прийняття такого рішення, продаж буде здійснюватися шляхом проведення публічних торгів у формі електронного аукціону, що забезпечить прозорість та відкритість. Також про прийняте рішення, ціну та умови продажу буде повідомлено всіх осіб, які мають переважне або привілейоване право купівлі будівлі з урахуванням чинного законодавства України.

Зазначимо, що жодних журналістських запитів від інтернет-порталу, який порушує принципи журналістської етики та подає відверто неправдиву інформацію до Компанії не надходило. Водночас, надалі прес-служба ПрАТ «НАК «Надра України» інформуватиме про ситуацію щодо ДП «Західукргеологія», аби уникнути інформаційних маніпуляцій та розповсюдження недостовірної інформації.

35799277_907497732789993_8554790369265451008_o_03022020