НАК «Надра України» плідно співпрацює із дочірніми підприємствами

Image 2020-05-15 at 16.31.49

Перший заступник голови правління відвідав із робочим візитом ДП «Укрнаукагеоцентр»

Перший заступник голови правління ПрАТ НАК «Надра України» Сергій Паюк відвідав провідне дочірнє підприємство компанії — ДП «Укрнаукагеоцентр». Зустріч  пройшла у рамках робочого візиту Сергія Паюка у Східний нафтогазовидобувний регіон, що на Полтавщині. Генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Сергій Левченко ознайомив колегу з діяльністю підприємства, обсягами науково-тематичних, проектних, аналітично-дослідних та науково-виробничих робіт, з виробничими результатами з початку року, а також з планами договірних робіт на майбутнє.

Image 2020-05-15 at 16.31.45

«Співпраця та комунікація із дочірніми підприємствами дозволяє нам розуміти проблеми та завдання, які виникають у їх щоденній роботі, оперативно реагувати на виклики та приймати ефективні управлінські рішення», — прокоментував Сергій Паюк.

 У ході візиту до «Укрнаукагеоцентр» Сергій Паюк детально ознайомився з роботою геологічного та інженерного напрямів підприємства та надав консультаційну підтримку у питаннях критеріїв вибору обладнання для дослідження свердловин, програмного забезпечення, лабораторного обладнання для дослідження керну. Також відвідав керносховище, лабораторію для вивчення кернового матеріалу, нафти, газу, конденсату та пластових вод, які оснащені сучасною апаратурою, аналогічно лабораторіям зарубіжних нафтогазових компаній.

«Особливу увагу зосередили на обговоренні структури проведення екологічного моніторингу, облаштування спостережної мережі на території нафтогазових ділянок та об’єктів промисловості, розвитку цього напрямку робіт на підприємстві та пошуку нових замовників», — повідомив Сергій Паюк.

За результатами робочого візиту окреслили перспективи роботи підприємства на найближчий період: ключовими напрямками визначили розвиток, оновлення та подальшу модернізацію виробничих потужностей «Укрнаукагеоцентру».

Image 2020-05-15 at 16.32.09

«Пріоритетом НАК «Надра України» є ефективне управління дочірніми підприємствами компанії та створення таких механізмів роботи, які сприятимуть підвищенню їх прибутковості. Взаємодія із кожною ланкою акціонерного товариства покликана забезпечити досягнення максимальних економічних результатів та задовольнити потреби держави у нарощенні мінерально-сировинної бази, — наголосив голова правління НАК «Надра України» Тарас Кузьмич. —  Успіх кожного окремого підприємства — успіх усієї галузі».