«Укрнаукагеоцентр» та УкрДГРІ підписали договір про науково-технічну співпрацю

IMG-20200427-WA0002

Сторони провели робочу зустріч і обговорили ресурсний потенціал обох установ та перспективи співпраці

24 квітня 2020 р. відбулася робоча зустріч генерального директора ДП «Укрнаукагеоцентр» ПрАТ «НАК «Надра України» Сергія Левченка з т.в.о. директора УкрДГРІ к. г. н. Андрієм Локтєвим. Головною метою зустрічі було ознайомлення з роботою підприємства та налагодження партнерства.

Генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» привітав гостя, розповів про загальні напрацювання та напрямки роботи підприємства та ознайомив колегу з виробничими потужностями, лабораторним оснащенням з вивчення пластових флюїдів та дослідження вуглеводневих систем у пластових умовах, з керносховищем та лабораторним обладнанням для вивчення кернового матеріалу.

IMG-20200427-WA0001

 

«Одним з напрямків нашої роботи є підвищення ефективності розробки українських надр та якісна підготовка об’єктів для інвестування, яка необхідна для створення привабливих умов для інвесторів, — зауважив Сергій Левченко. — Нашим підприємствам,  підпорядкованим Державній службі геології та надр України, поставлені задачі по обґрунтуванню перспективних напрямків геологорозвідувальних робіт, пов’язаних з освоєнням нерозвіданого ресурсного потенціалу великих глибин, карбонатних відкладів, приштокових зон та нетрадиційних покладів».

Колеги поділися планами та обговорили можливості та перспективи подальшої науково-виробничої співпраці підприємств. В кінці зустрічі було підписано договір про науково-технічне співробітництво.

«Вдячний за можливість ознайомитись з основними напрямками діяльності підприємства, його виробничою базою, зокрема зі зразками кращого сучасного лабораторного обладнання, такого як піролізатор Rock-Eval, електронний мікроскоп JEOL-6000, дифрактометр X’Pert3 Powder. Я впевнений у подальшій успішній співпраці наших підприємств, об’єднаних однією державною ідеєю – збільшенням видобутку вуглеводнів в Україні», — зазначив Андрій Локтєв.

Нагадаємо, голова правління НАК «Надра України» Тарас Кузьмич назвав необхідність відновлення потенціалу дочірніх підприємств та розвитку мінерально-ресурсної бази пріоритетним напрямком роботи.

«Розвиток національної мінерально-сировинної бази та зміцнення енергетичної незалежності держави — ключові завдання, які ставить перед собою НАК «Надра України» сьогодні. Наші дочірні підприємства мають колосальний досвід у наукових розробках , лабораторних дослідженнях і ми працюємо над тим, аби їх науковий та технічний потенціал використувувати на повну потужність», — наголосив Тарас Кузьмич.

IMG-20200427-WA0000

 

 

Довідково:

ПрАТ «НАК «Надра України» — компанія, що реалізує інтереси держави та здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України.

ДП «Укрнаукагеоцентр» — дочірнє підприємство ПрАТ «НАК «Надра України», що виконує повний комплекс науково-дослідних та виробничо-тематичних робіт, проведення геолого-розвідувальних робіт на нафту і газ, як на традиційні, так і нетрадиційні типи покладів.

УКРДГРІ – унікальний науково-дослідницький комплекс, який здійснює науково-методичне забезпечення та впровадження геолого-розвідувальних робіт на всі без винятку корисні копалини.