Видобуток нафти на Шатравинському родовищі відновили

IMG-20200415-WA0001

Дослідження, проведені у березні, показали приплив нафти у свердловині 

Дочірнє підприємства ПрАТ «НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» повідомило про відновлення видобутку нафти на свердловині #1-Шатравинська. Як зазначають фахівці, у березні поточного року провели відповідні дослідження родовища, які показали приплив нафти. Результати досліджень заклали в основу плану пробної експлуатації об‘єкта, яка дозволить визначити перспективи розробки родовища та обрати оптимальний режим роботи на ньому. 

«Надра України» сприятиме і усіляко підтримуватиме нарощення обсягів видобування вуглеводнів дочірніми підприємствами, адже ефективність кожного із підприємств — шлях до ефективної роботи галузі», — наголосив голова правління ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич. Він додав, що пріоритетним напрямком роботи компанії є ефективне використання надр та зміцнення енергетичної незалежності держави. 

IMG-20200415-WA0000

Нагадаємо, Шатравинська свердловина не працювала із січня 2013 року. Водночас, Тунівська зона структур, до якої належить родовище, залишається одним із найбільш перспективних об’єктів «Надра України».