Видатний український геолог Микола Зюзькевич виступив перед молодими фахівцями «Надра України»

на головну

У рамках діючої Школи молодого геолога у дочірньому підприємстві ПрАТ «НАК «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» із лекцією «Розвиток української геологічної галузі. Шлях українського геолога до успіху» виступив Микола Зюзькевич, видатний геолог, кандидат геологічних наук, лауреат державної премії за відкриття Яблунівського родовища. Микола Петрович за не один десяток років у геології відкрив і багато інших родовищ, він — свідок та активний учасник розвитку геологічної галузі в регіоні.

фото_1

Микола Зюзькевич розповів про свій геологічний шлях від колектора-лаборанта до головного геолога. Згадав про складні та цікаві випадки на бурових, аварійні ситуації, зокрема на Глинсько-Розбищевському родовищі. Зупинився на природі аномально-високих тисків та факторах формування покладів, що стане основною темою чергових занять. Слухачів, крім історичних моментів, цікавили методика проведення геологічного прогнозу та погляд Миколи Петровича на подальші перспективи геології.

— Кожного року ми приймаємо на роботу молодих фахівців. Передусім, це для них ми проводимо заняття в Школі молодого геолога. Разом із тим, всім нашим співробітникам цікаві й корисні такі заходи, адже тут вони отримують знання про новий досвід у своїй дисципліні геології та ознайомлюються із інформацією із суміжних галузей, — розповів генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб.

На заняттях Школи молодого геолога читають лекції досвідчені фахівці підприємства, а також запрошені спеціалісти, проходять професійні дискусії та практичні семінари із освоєння нових вітчизняних та зарубіжних технологій.

 

ДП «Укрнаукагеоцентр»