Готуємося до створення Національного репозитарію геологічних даних!

анонс

Тарас Кузьмич взяв участь у семінарі, організованому Держгеонадра та компанією Шлюмберже, присвяченому питанням запуску та функціонуванню НРД, зокрема, досвіду інших країн, регуляторним питанням, технологіям та функціональності, бізнес-моделі, фінансуванню, операційній діяльності.

Відкриваючи семінар, Володимир Робочий, менеджер по стратегії Шлюмберже в Європі, привітав зусилля, які здійснили Держгеонадра на шляху створення кращих умов для розвитку галузі.

фото_1

— Для розвитку нафтогазової індустрії завжди потрібен інвестор, і Національний репозитарій даних є важливим інструментом на цьому шляху, — зазначив Володимир Робочий.

Голова Держгеонадр Роман Опімах наголосив, що Служба працює над виконанням завдань Уряду — забезпечити раціональне і ефективне використання надр та посилити залучення інвестицій. Значними досягненнями вже стали, зокрема, створення data-room геологічної інформації по трьом ділянкам, запропонованих до УРП та прийняття низки постанов Уряду, які спрощують доступ до геоданих для інвесторів.