Голова правління НАК «Надра України» Тарас Кузьмич представив нового керівника ДП «Західукргеологія»

на головну

У рамках робочої поїздки у Львів керівник ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич представив колективу новопризначеного директора дочірнього підприємства «Західукргеологія» Максима Вакуленка.

Участь в офіційній частині заходу також взяв народний депутат України, член комітету з питань антикорупційної діяльності, Іван Шинкаренко.

Під час свого виступу Тарас Кузьмич наголосив, що головними завданням нового очільника на посаді — має стати збереження та примноження одного з ключових та важливих державних підприємств геологічної галузі України.

Фото_1

— У Вас є повна підтримка правління НАК «Надра України» у питаннях розвитку підприємства! Продемонструйте інвесторам вашу відкритість та готовність до співпраці, що в результаті принесе для всіх учасників взаємну вигоду від спільної діяльності, — зазначив Тарас Кузьмич. — Я хочу, щоб не тільки згадували історичні та рекордні досягнення «Західукргеології» у 80-90 роках, а й було чим пишатися сьогодні, особливо коли гостро стоїть питання енергетичної незалежності країни. Хочу почути не тільки шляхи нарощування енергетичного потенціалу, а і конкретні кроки, якими ми пройдемо ці шляхи.

index

Тарас Кузьмич звернувся також до колективу з проханням сприяти та всебічно допомагати Максиму Вакуленку на посаді, оскільки «ви, одна сім’я і відповідальність за підприємство має бути спільна».

Під час представлення відзначено, що пріоритетним завданням також є збереження фахівців та експертів галузі, спеціалістів, які працюють на підприємстві та в експедиціях.

Фото_2

— Люди, їх фаховість та робочі місця — це наша з вами внутрішня відповідальність. При цьому на належному рівні мають бути питання охорони та безпеки на робочих місцях, — зазначив очільник НАК «Надра України».

Враховуючи можливості та засоби дочірнього підприємства, голова правління також звернувся з проханням приділяти увагу екологічному моніторингу в регіоні.

Народний депутат України Іван Шинкаренко відзначив, що як «Західукргеологія», так і інші потужні підприємства Західної України мають бути зразково-показовими з точки зору впровадження антикорупційної політики у своїй інвестиційній діяльності, оскільки цей регіон є туристичною та інвестиційною Меккою як для держав-сусідів, так і для інших країн.

— Ми зі свого боку, як законодавча гілка, забезпечили всі передумови для цього. І у разі потреби готові включатися у вирішення тих чи інших профільних питань на будь-якому рівні, — зазначив Іван Шинкаренко.