Тарас Кузьмич зустрівся із Делегацією геологічної служби США

на головну

В рамках робочого візиту до України на запрошення Державної служби геології та надр України, місія Геологічної служби США під головуванням старшого радника з питань Європи, Азії, Росії та Арктики др. Інгрід Верстратен, у складі дк. Філіпа Ліхі та Роберта Дойла (у відставці), провела робочу зустріч з керівником НАК «Надра України» Тарасом Кузьмичем.

ФОТО_1

Представники геологічної служби США ознайомилися із діяльністю та планами НАК «Надра України». Зокрема, Тарас Кузьмич зробив особливий наголос на важливості створення на базі НАК «Надра України» Національного репозитарію геологічних даних, який має на меті спрощення та покращення доступу до геологічної інформації та підвищення її якості для залучення іноземних інвестицій у сферу надрокористування.

фото_2

фото_3

Сторони також обговорили наступні кроки із взаємодії та співпраці у сфері підтримки Сполученими Штатами Америки реформи геологічної галузі України.

 

Довідково:

  1. Геологічна служба США — американська науково-дослідна урядова організація, яка спеціалізується в таких науках, як біологія, географія, геологія, гідрогеологія. Найважливіша сфера досліджень USGS стосується США, зокрема, розвідки корисних копалин у країні. Науковці Геологічної служби США вивчають ландшафт Сполучених Штатів, природні ресурси та запобігання загрозам довкіллю.

2. ПрАТ «НАК «Надра України» — компанія, що реалізує інтереси держави та здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України.