Тарас Кузьмич провів робочу зустріч із китайськими інвесторами

main_6

У НАК «Надра України» зустрілися із делегацією китайської компанії ТОВ «Ляонін WOLF Нафтомаш». 20 грудня голова правління НАК «Надра України» Тарас Кузьмич провів робочу нараду з делегацією потенційного іноземного інвестора — китайської компанії ТОВ «Ляонін WOLF Нафтомаш». Зустріч відбулася у рамках підписаного раніше Меморандуму про співпрацю. Фахівці Компанії ознайомили гостей із Китаю з історією видобутку вуглеводнів на території України, особливістю будови та умовами осадконакопичення в Східному і Західному регіонах, представили на розгляд матеріали по перспективним ділянкам Західного регіону України (Мостівське та Ретичинське газові родовища).

ind4654ex  

Я вважаю таку зустріч позитивним сигналом для НАК «Надра України». Ще раз наголошую, що ми будемо дотримуватися задекларованих мною принципів щодо створення привабливих умов для потенційних інвесторів, що дасть поштовх і до нарощення фінансових можливостей Компанії, і технічного переоснащення наших потужностей, — сказав після переговорів Тарас Кузьмич.

Сторони обговорили можливості та перспективи подальшої співпраці у контексті проведення геологорозвідувальних і видобувних робіт на конкретних українських нафтогазових об’єктах, зокрема у Полтавській області.

indроорпроex

Зазначимо, днем раніше китайська сторона відвідала провідне дочірнє підприємство ПрАТ НАК «Надра України» у Полтаві — «Укрнаукагеоцентр». Генеральний директор «Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб презентував потенційним інвесторам виробничі потужності підприємства, керносховище, лабораторії для вивчення кернового матеріалу, нафти, газу, конденсату та пластових вод, які оснащені аналогічно лабораторіям зарубіжних нафтогазових компаній, обладнання для стереодемонстрації геологічних і гідродинамічних З-D моделей. Нагадаємо, що Меморандум про співпрацю був підписаний сторонами у 2019 році та стосується співробітництва у сфері буріння та капітального ремонту свердловин та надання сервісних послуг.