Голова Держгеонадр Роман Опімах представив нового очільника НАК «Надра України»

main5

Керівник Державної служби геології та надр України Роман Опімах представив колективу Компанії нового Голову правління Тараса Кузьмича.

Голова Держгеонадр зазначив, що Тарас Олександрович є фаховим менеджером з великим багаторічним досвідом роботи в державних топустановах, зокрема, в їх представництвах і закордоном — у Сполучених Штатах Америки та Південно-Африканській Республіці.

— Широке бачення горизонту та розуміння міжнародного контенту, а також попередній професійний доступ мають допомогти йому вивести НАК «Надра України» на якісно новий рівень. Я очікую від Тараса Олександровича забезпечення сталого розвитку підприємства та збереження здобутків колективу. Люди, а також знання та досвід, якими вони володіють  — це ключова цінність сьогодення, — сказав Роман Опімах.

Голова правління ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич у вступному слові зауважив, що потрібно продемонструвати взаємовигідність відносин між Державою та НАК «Надра України», а також відкритість підприємства для бізнес-партнерів.

— Ми повинні мати чітку позицію, яка створить привабливі умови для потенційних інвесторів і в той же час буде приносити прибуток. Останнє зі свого боку дасть змогу збільшити відрахування Компанії до державного бюджету.

І ще один важливий момент на якому хочу наголосити — це те, що ми маємо чітко усвідомлювати виклики сьогодення і докласти всіх зусиль для розвитку Компанії, що позитивно позначиться на геологорозвідувальній галузі загалом, — зазначив у своєму виступі Тарас Кузьмич.

aftext