Фахівці ДП «Західукргеологія» взяли участь в урочистій Академії з нагоди 90-річчя професора Ореста Ілляровича Матковського

2019-11-25-academia-30

21 листопада 2019 року на геологічному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулась Урочиста Академія до 90-річчя від дня народження професора Ореста Ілляровича Матковського, доктора геолого-мінералогічних наук, заслуженого професора ЛНУ імені Івана Франка, лауреата державної премії в галузі науки і техніки, академіка АН вищої школи України, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, віце-президента Українського мінералогічного товариства.

— У структурі ДП «Західукргеологія» працювало і працюють понад 200 випускників геологічного факультету – учнів Ореста Ілляровича, які завжди згадують його з теплотою і повагою. Багато його учнів займали і займають сьогодні керівні посади в нашому підприємстві. П’ять випускників — працівників підприємства — захистили кандидатські дисертації, один — докторську дисертацію та отримав професорське звання. Чотири випускники стали лауреатами Державних премій за відкриття родовищ корисних копалин. Понад двадцять — отримали звання «Почесний розвідник надр», — розповідає заступник директора ДП «Західукргеологія» Ростислав Драгущак.

Орест Іллярович Матковський є Людиною з великої літери, неперевершеним фахівцем своєї справи, яку передає молодому поколінню, а свою позитивну енергетику та оптимізм — оточуючим його людям.