У рамках візиту на Полтавщину очільник Держгеонадра Роман Опімах відвідав ДП «Укрнаукагеоцентр»

На головну

Під час робочої поїздки у Східний нафтогазовидобувний регіон України голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах та радник міністра Мінекоенерго України Артем Петренко відвідали провідне дочірнє підприємство ПрАТ «НАК «Надра України» — ДП «Укрнаукагеоцентр».

Голова правління НАК «Надра України» Ярослав Климович та генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб ознайомили керівництво галузі з діяльністю підприємства, звернули увагу на значні об’єми геологорозвідувальних робіт, які виконує ДП «Укрнаукагеоцентр» у співпраці з понад 70 підприємствами нафтогазової галузі України, що дає суттєвий внесок у видобуток вуглеводнів. За більш ніж 80-річну роботу, фахівці підприємств ПрАТ «НАК «Надра України» розвідали фактично всі найголовніші родовища нафти і газу, на яких нині працює нафтогазовий комплекс країни.

Під час візиту гостям продемонстрували виробничі потужності підприємства, керносховище, лабораторії для вивчення кернового матеріалу, нафти, газу, конденсату та пластових вод, які оснащені аналогічно лабораторіям зарубіжних нафтогазових компаній, а також обладнання для стереодемонстрації геологічних та гідродинамічних ЗD моделей.

— ДП «Укрнаукагеоцентр» — це підприємство з понад 80-річною історією, яке нині виконує весь комплекс геологорозвідувальних робіт на нафту, газ, тверді корисні копалини, підземні води та інші види корисних копалин. Тобто, наші фахівці можуть і виконують буквально все: від складання проектно-кошторисної документації, пошуків і розвідки мінеральних ресурсів до складанням геолого-економічної оцінки родовищ із захистом в ДКЗ України, — розповів під час екскурсії генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб.

Учасники зустрічі обговорили подальші перспективи проведення геологорозвідувальних робіт в умовах високої розвіданості та виснаженості нафтогазовидобувних регіонів.

Прес-центр ДП «Укрнаукагеоцентр

Фото_02

Фото_03

Фото_04