Фахівці «Надра України» та її дочірніх підприємств виступили з доповідями на конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування»

golovne

Спеціалісти «Надра України», а також дочірніх підприємств «Західукргеологія» та «Укрнаукагеоцентр» беруть участь в роботі 6-ої міжнародної науково-практичної конференції під егідою Державної комісії по запасах корисних копалин України «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». Захід проходить в ці дні у Трускавці.

Свою доповідь представив головний геолог з нафти і газу ДП «Західукргеологія» Василь Павлюк, який говорив про перспективи нарощування ресурсної бази рідких та газоподібних вуглеводнів України, а провідний геолог цього ж підприємства Галина Татарин ознайомила учасників конференції з доповіддю «Закономірності поширення газоносності за фізико-хімічними властивостями газу і води».

ДП «Укрнаукагеоцентр» на конференції представляє директор департаменту геології, гідрогеології, вивчення та прогнозу термобаричних умов Микола Скирда, який виступив з доповіддю «Моніторинг стану навколишнього природного середовища в нафтовій галузі».

У своєму виступі Микола Скирда зазначив, що одним з головних напрямів «Надра України» є охорона навколишнього природного середовища. Під керівництвом Голови правління Ярослава Климовича, «Надра України» орієнтує ДП «Укрнаукагеоцентр» у своїй діяльності, зокрема, і на комплексний екологічний моніторинг стану навколишнього природного середовища в районах проведення робіт з пошуку, розвідки та видобутку вуглеводнів.  Питання екоконтролю  є надзвичайно важливим, адже як наголосив доповідач:

— Безпека розробки надр і збалансоване природокористування є основним результатом організації і проведення екологічного моніторингу стану навколишнього природного середовища на об’єктах нафтогазової галузі.

Skirda