Очільник Держгеонадр Олег Кирилюк провів зустріч із керівниками Чернігівщини

25 жовтня керівник Державної служби геології та надр України відвідав Чернігівську область, де провів зустріч з в.о. Голови Чернігівської ОДА Юлією  Свириденко та головою Чернігівської обласної ради Ігорем Вдовенком. У зустрічі взяв участь Голова правління НАК «Надра України» Ярослав Климович та директор КП «Надра Чернігівщини» Володимир Чечетов.

Сторони обговорили ситуацію у сфері надрокористування в регіоні, проблемні питання та перспективи. Посадовці погодилися щодо необхідності активізації взаємодії у галузі надрокористування. З цією метою вони підписали Меморандум про співробітництво між Держгеонадрами, Чернігівською облдержадміністрацією та Чернігівською обласною радою.

Зазначений Меморандум покликаний активізувати взаємодію у сфері надрокористування задля сприяння економічному зростанню в регіоні через налагодження конструктивного діалогу та впровадження реформаторських ініціатив, реалізації спільних заходів та обміну досвідом.

У рамках візиту на Чернігівщину Олег Кирилюк відвідав дочірнє підприємство НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія», де поспілкувався з керівництвом і колективом підприємства та привітав присутніх з нагоди 60-річчя «Чернігівнафтогазгеології»:

— У цьому році Україна має великі свята і це пов’язано в першу чергу з тим, що 1 лютого 1918 року  була утворена Геологічна служба України. А сьогодні випала нагода відвідати ваше підприємство і привітати вас з 60-річчям. Дійсно, за той час, коли була створена і Геологічна служба України, і ваше підприємство, було проведено велику роботу — було відкрито близько 20 тисяч родовищ. Відкриття, які були зроблені вашим підприємством, дають можливість на сьогоднішній день працювати на розвіданих вами родовищах таким підприємствам, як «Укрнафта», «Укргазвидобування» і ряду інших приватних компаній. Ми поспілкувалися з Ярославом Ярославовичем і вашим керівником, провели певну роботу і я переконаний, що за певний період ви зможете гідно працювати, приймати участь у тендерах і отримувати відповідну заробітну плату. Хочу побажати вам щастя, здоров’я, удачі, а ми зі свого боку прикладемо максимум зусиль, щоб допомогти «Чернігівнафтогазгеології» розвиватися і не втрачати тих традицій, які були набуті за 60-річну історію підприємства, — сказав Олег Кирилюк.

Голова правління НАК «Надра України» у своєму виступі подякував Олегу Васильовичу за відчутну та усесторонню підтримку,  а також звернувся з вітальним словом до працівників та ветеранів «Чернігівнафтогазгеології»:

— Я сердечно вітаю ваш прекрасний колектив. Знаю, що ті проблеми, з якими ви зустрілися, особливо за останні роки, не дають можливість стрімко розвиватися підприємству. Але я бачу віру в те, що люди готові долати ці перепони і найголовніше, що є мета, яку я впевнений, ми спільно досягнемо. Бажаю, щоб у майбутньому з Божою допомогою, підтримкою держави «Чернігівнафтогазгеологія» стала на ноги. Достатку вам, миру, злагоди, нехай у всьому щастить.

— Я приєднуюся до тих привітань, які вже пролунали. Сьогодні ваше свято, ви пройшли великий шлях. Від імені колективу Центральної профспілки, від президії та від себе особисто бажаю добра, достатку, славетних успіхів, миру нам усім і гарного настрою, — резюмував Голова Профспілки геології, геодезії та картографії Іван Бакулей.

2018_10_25_memorandum_nadra (3) 2018_10_25_memorandum_nadra (7) IMG_3123 IMG_3128 IMG_4203+LR IMG_4228+LR