Спростування інформації, яка поширена у деяких регіональних ЗМІ

У Національній акціонерній компанії «Надра України» глибоко стурбовані заявою деяких представників органів місцевого самоврядування щодо порушення умов користування надрами, передбачені дозволами та угодами про умови користування ділянками надр ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія». Ця заява була оприлюднена окремими регіональними ЗМІ з грубим порушення найперших журналістських стандартів — достовірність інформації та баланс думок, що перетворює журналістику в пропаганду.
Насамперед, хочемо повідомити, що ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» вчасно сплачує податки, та є одним із найбільших підприємств платників податків у Західному регіоні.
Заява депутатів викликає здивування та наштовхує на роздуми про мотиви, якими вони керуються. Наголошуємо, що голослівні твердження окремих осіб не мають жодного фактичного підтвердження, а відтак можна висловити припущення, що метою подібних заяв є дискредитація одного з найбільших геологічних підприємств Західної України з більш ніж 60-річною історією.
На сьогодні по Гриньківській площі закінчився термін дії спеціального дозволу №2332, проте підприємством «Західукргеологія» вживаються заходи (готується до захисту в ДКЗ України звіт по складанню ГЕО запасів вуглеводнів в межах Гриньківської площі) з метою отримання нового спецдозволу на користування надрами.
Що стосується двох інших, згаданих у заяві ділянок надр, то відповідно до діючих програм, роботи на них виконуються згідно встановлених термінів.