Столичні рятувальники провели навчання для співробітників НАК «Надра України»

01_06_2018_навчання

Робочий день співробітників Національної акціонерної компанії «Надра України», а також ДГП «Укргеофізика» та ДНВП «Геоінформ України» перервав сигнал «Пожежна тривога». У внутрішньому дворі зі шлангами та гідрантами стояли пожежники. Так починалися планові заходи з протипожежної безпеки на підприємствах сфери управління Держгеонадра України.

Під час навчань відпрацьовувалися евакуація співробітників і дії персоналу за сигналом «Пожежна тривога», а також перевірявся технічний стан пожежної сигналізації. Крім того, пожежники 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини виконали евакуацію люлькою пожежного автопідіймача «постраждалого» та практичні заняття з гасіння пожежі вогнегасником. Інструктаж з пожежної охорони у формі питання-відповідь провів начальник 6-ої ДПРЧ, ст. лейтенант служби цивільного захисту Олександр Харченко. Під час спілкування з працівниками компанії він зосередив їхню увагу на порядку дій при виникненні пожежі, а також запросив співробітників разом із дітьми відвідати пожежну частину, де він особисто проведе екскурсію та розповість про основи пожежної безпеки.

— Безумовно, схвальна ініціатива керівництва НАК «Надра України» про проведення навчань з протипожежної безпеки. Це говорить про факт виваженого підходу у питаннях охорони праці та пожежної безпеки. Дії персоналу компанії по сигналу «Пожежна тривога» нам видались злагодженими. Всі охочі змогли під наглядом наших рятувальників спробувати загасити вогонь на тренувальному майданчику. І досить вдало! Кількість запитань від учасників тренувань говорить про зацікавленість до нашої «вогняної праці». Сподіваюся, що такі тренування сприятимуть покращенню їхніх навиків у надзвичайних ситуаціях, — зауважив заступник начальника Шевченківського районного управління ДСНС України у м. Києві, полковник служби цивільного захисту Сергій Атрощенко.

У свою чергу керівництво Національної акціонерної компанії «Надра України» подякувало рятувальникам за проведенні заняття, а присутні нагородили оплесками вогнеборців 6-ої ДПРЧ.