ДП «Західукргеологія» долучилася до проекту «GeoMap-200»

28 березня розпочав свою роботу заключний семінар проекту «GeoMap-200» за участю представників геологічної спільноти України, Канади та США. Проект тривав півтора роки. Завдяки міжнародній співпраці вдалося оцифрувати, зібрану за роки незалежної України, геологічну інформацію.

На семінарі Національну акціонерну Компанію «Надра України» представляють Дмитро Штикало, директор дочірнього підприємства «Західукргеологія», та Дмитро Панов, головний геолог цього підприємства.

У структурі «Надра України» ДП «Західукргеологія» долучилося до розробки проекту «GeoMap-200».

— На нашому підприємстві виконуються роботи відповідно до програми із створення Державної геологічної карти України масштабу 1:200 000. Вона має стати основою для якісного прогнозування, пошуків та розвідки всіх видів корисних копалин, — розповів Дмитро Штикало.

 

Про проект

Проект Geomap-200 виконується у рамках Реалізаційної Угоди, укладеної відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного 17 жовтня 2016 року між Департаментом природних ресурсів Канади і Державною службою геології та надр України. Відповідальним підрозділом буде Центр міжнародного співробітництва ДНВП «Геоінформ України».

Сферою дії проекту є співпраця з метою розвитку інформаційної інфраструктури та веб-сервісів для розміщення в Інтернеті Держгеолкарти України, які будуть включати в себе використання технології географічних інформаційних систем для оцифровки наявної геологічної карти України в стандартизований, сучасний цифровий формат (гео-PDF).