ДП «Центрукргеологія» вирішить проблему з водопостачанням у місті Долинська

Ще минулого року заговорили про будівництво нового водоводу в Долинській (місто районного значення у Кіровоградській області), адже у жителів постійно виникали перебої з якісним водопостачанням. Перш ніж приступити до будівництва водогону, необхідно завершити роботи з розвідки та підрахунку питних підземних вод.

ДП «Центрукргеологія» розпочало роботи з реконструкції комплексу гідрогеологічних свердловин для геолого-економічної оцінки запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору і здійснення заходів по застосуванню раціональних, економічно безпечних технологій видобування та недопущення порушення наднормативних витрат і погіршення якості підземних питних вод. Це все необхідно для забезпечення водопостачання Долинська.

Протягом трьох років буде виконано будівництво чотирьох свердловин та облаштовані їх охоронні зони. Крім того, будуть проведені роботи із дослідно-промислової розробки та буде складений звіт про геолого-економічну оцінку запасів підземних питних вод та затверджені їх запаси в Державній комісії по запасам корисних копалин України. Таким чином комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді буде забезпечено запасами підземних вод для стабільного водопостачання Долинська.