Шановні колеги, партнери, друзі!

Від імені правління Національної акціонерної компанії «Надра України» та від себе особисто сердечно вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Добігає кінця 2017 рік, який приніс з собою і радості, і розчарування, нові перемоги і відкриття. Для кожного рік склався по-своєму, для когось вдало, для когось непросто, але для всіх нас він був наповнений подіями, які залишаться в нашій пам’яті та стануть основою для подальшої плідної роботи.

Для нас 2017 рік виявився досить насиченим. У новий рік вступаємо із чітким баченням того, як має розвиватися геологічна галузь України, і яке можна втілити лише за всебічної підтримки держави. Потенціал у нас є, але для його реалізації потрібно докласти зусиль. Самовіддана праця та професійний досвід фахівців апарату Національної акціонерної компанії «Надра України» та дочірніх підприємств Компанії допоможуть у цьому.

Переконаний, що зустріч Нового року — одне з тих свят, що об’єднує людей і вселяє надію. Ми всі разом із хвилюванням чекаємо його настання, готуємося до цієї зустрічі та до новин, які він нам принесе. Нехай 2018 рік стане для вас роком стабільності, миру, добра і благополуччя, а успіхи і перемоги супроводжують у всіх починаннях.

 

Голова правління                                                                                Я.Я. Климович