«Надра України» подякували за співпрацю словацькій NAFTA

Національну акціонерну компанію «Надра України» запросили на святкування 45-ти років успішної роботи міжнародного газового трубопроводу в Словаччині. З такої нагоди Компанію у Братиславі представляв заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України», директор Департаменту економіки та фінансів — Максим Максіменцев.

Від імені правління Компанії з рук Максима Максіменцева генеральний директор NAFTA пан Мартін Бартозович (General Manager of NAFTA, Mr. Martin Bartošovič) на прийомі з нагоди 45-ти років роботи у міжнародній нафтогазовій сфері, отримав “Подяку за співпрацю”.

Слід зазначити, що на святкуванні разом із заступником Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» був присутній і пан Ярослав Кінах — керівник канадської компанії “Іскандер”, представник Yuzgaz B.V. та партнер Національної акціонерної компанії «Надра України» і потенційний співінвестор словацької компаніі NAFTA у проекті УРП на Юзівській ділянці надр.

— Насправді, такий захід — це чергова нагода зустрітися зі словацькими партнерами та багатьма іншими міжнародними колегами, щоб обговорити можливості співпраці нашої Компанії із західними інвесторами. На вітчизняному ринку геологорозвідки «Надра України» є серйозним, конкурентоспроможним гравцем із державними гарантіями. Це ті фактори, які можуть зацікавити потенційних партнерів, а відтак українська геологорозвідка може розраховувати на додаткові капіталовкладення, — зауважив Максим Максіменцев.

Максим Максіменцев вручив "Подяку за співпрацю" генеральному директору NAFTA пану Мартіну Бартозовичу

Максим Максіменцев вручив “Подяку за співпрацю” генеральному директору NAFTA пану Мартіну Бартозовичу