Українська геологія представлена на міжнародному форумі в Китаї

на_анонс

Ярослав Климович, голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України», у складі української делегації, очолюваної Олегом Кирилюком — т.в.о. Голови Держгеонадр України, бере участь у роботі Євразійського економічного форуму.

Природні ресурсні можливості України представив у своїй доповіді т.в.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк. Керівник відомства заявив, що Євразійський економічний форум — це чудова можливість представити Україну на високому міжнародному рівні.

— Маючи такий колосальний потенціал корисних копалин, ми повинні знайти нові можливості для залучення іноземних інвестицій в розробку надр України. Адже, завдяки таким заходам можна не тільки перейняти досвід роботи геологічних служб інших країн, але й ознайомити міжнародну спільноту та потенційних інвесторів з перспективами освоєння надр в Україні, — підкреслив Олег Кирилюк.

Під час форуму Ярослав Климович презентував діяльність та здобутки у геологорозвідувальній сфері Національної акціонерної компанії «Надра України» та провів ряд зустрічей з іноземними колегами щодо перспектив міжнародної співпраці.

Крім того, т.в.о. Голови Держгеонадр України Олег Кирилюк разом із Головою правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярославом Климовичем та директором ТОВ «Надра Олеська» Вікторем Назаркевичем зустрілися з головою Промислової палати в Китаї Лу Цзяньчжун (Lu Jianzhong), якому провели презентацію Компанії та розповіли про потенційні можливості проекту Олеської УРП.

— Участь нашої країни та НАК «Надра України», зокрема, в міжнародних проектах — сприяє розвитку геологічної науки, росту взаєморозуміння між геологами, стимулює обмін технологіями між геологічними службами. Маю надію, що це взаємовигідне співробітництво в найближчому майбутньому буде динамічно розвиватися, — сказав Ярослав Климович.

Також представить Україну на Євразійському економічному форумі й Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин та один з найкращих науковців сучасності — Георгій Рудько.

Нагадаємо, Євразійський міжнародний економічний форум проходить з 21 по 23 вересня у м. Сіань, Китай. У форумі беруть участь  делегації з 18 країн світу, зокрема Китай, Іран, Киргизія, Узбекистан, Таджикистан, Йорданія, Марокко та ін.

Ярослав Климович на відкритті міжнародного економічного форму в м. Сіань, Китай.

Ярослав Климович на відкритті міжнародного економічного форму в м. Сіань, Китай.

Олег Кирилюк, Ярослав Климович та Віктор Назаркевич зустрілися з головою Промислової палати в Китаї Лу Цзяньчжун (Lu Jianzhong)

Олег Кирилюк, Ярослав Климович та Віктор Назаркевич зустрілися з головою Промислової палати в Китаї Лу Цзяньчжун (Lu Jianzhong)