ДП «Центрукргеологія» активізувало свою діяльність

Нагадаємо, що з кінця червня 2017 року партія дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Центрукргеологія» на виконання договірних робіт розпочала буріння свердловин на Бірзулівському родовищі розсипних титанових руд.

На сьогодні буріння на Бірзулівському родовищі продовжується. За період липень-серпень буровики пройшли близько 1 600 погонних метрів. А загалом договірних робіт було виконано на суму 1 мільйон гривень.

Як раніше зазначав директор ДП «Центрукргеологія» Сергій Левченко, що після детальної геологічної розвідки родовища, якщо підтвердиться очікуваний приріст запасів високоякісних розсипних титанових руд та успішно пройде їх захист в Державній комісії України по запасах корисних копалин, можна буде говорити про наступний етап – видобуток руди.

— Першочерговим завданням перед ДП «Центрукргеологія» є остаточне погашення заборгованості перед співробітниками підприємства. На сьогодні борг із зарплати скоротили до 224,8 тисячі гривень. І ми маємо чіткий план щодо його повного погашення і покращення фінансової ситуації на підприємстві загалом за рахунок договірних робіт, держзамовлення та фінансової допомоги НАК «Надра України», — розповів директор ДП «Центрукргеологія» Сергій Левченко.

Крім того, ремонтно-механічна майстерня ДП «Центрукргеологія», під керівництвом начальника бурової партії Володимира Павлюченка і головного інженера Олександра Третяка, провела ремонт бурової установки УРБ-3А3. Вона в перспективі буде задіяна на виконанні робіт.
viber image