«Надра України» збільшила чистий дохід у І півріччі 2017 року

Чистий дохід від реалізації товарів, робіт і послуг Компанії за І півріччя 2017 року збільшився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 26,4% або на 4,8 млн. грн., і склав 22,9 млн. грн. Це свідчить, передусім, про активізацію діяльності дочірніх підприємств.

Так, у І півріччі 2017 року Національна акціонерна компанія «Надра України» отримала авансування на виконання геологорозвідувальних робіт за державною програмою «Розвиток мінерально-сировинної бази України» на суму 2,765 млн. грн.

— На виконання завдань керівництва держави щодо реалізації програми енергонезалежності України, Національна акціонерна компанія «Надра України» спрямовує свою діяльність на залучення інвестицій в енергетичний сектор країни. Зокрема, для нарощування видобутку енергоносіїв, Компанія в цьому році скерувала власні кошти на буріння пошукової свердловини № 17-Ретичинська, зберігаючи при цьому курс на беззбиткову діяльність. На сьогодні пошукова свердловина завершена будівництвом на глибині 1350 метрів. За результатами інтерпретації даних комплексу ГДС (геофізичних досліджень у свердловині) та ВПТ (випробовування пластів на трубах) визначені перспективні об’єкти для випробування на продуктивність, — розповів заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максим Максіменцев.

За підсумками діяльності у І півріччі 2017 року Національна акціонерна компанія «Надра України» отримала фактичний прибуток у сумі 373 тис. грн., що в 4 рази більше запланованого. Це менше ніж за аналогічний період минулого року, враховуючи витрати на буріння власних свердловин, проте в дохід держави перераховано на 50% (або на 11,2 млн. грн.) більше, ніж за аналогічний період минулого року (І півріччя 2016 року – 22,2 млн. грн.).