Шановні колеги!

Від імені правління Національної акціонерної компанії «Надра України» та від себе особисто вітаю вас з 17-річчям Компанії.

Національна акціонерна компанія «Надра України» була створена відповідно до Указу Президента України від 14.06.2000 року № 802 «Про заходи щодо підвищення ефективності управління підприємствами в галузі геології і розвідки надр» та постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2000 року № 1128 «Про утворення Національної акціонерної компанії «Надра України». Компанія об’єднала багаторічний досвід і безцінну працю геологів всієї України.

Насправді історія «Надра України» – це не 17 років з моменту створення. Історія Компанії – це понад 80 років досвіду дочірнього підприємства «Укрнаукагеоцентр», 60 років плідної роботи ДП «Західукргеологія», безцінний багаторічний вклад решти дочірніх підприємств. Тому з гордістю можу сказати, що «Надра України» – це досвідчені фахівці у різних напрямах: геологи, технологи по бурінню, геофізики, хіміки, які регулярно проходять наукові тренінги та стажування в провідних компаніях світу; це високотехнологічне обладнання та лабораторії; це 1 864 розвіданих родовищ мінеральної сировини, з них 353 родовища нафти і газу; понад 10 000 пробурених глибоких нафтогазових свердловин; це досягнений приріст понад 2,9 млрд. т. умовного палива; це понад 7 600 науково-тематичних робіт, що стали основою для відкриття родовищ вуглеводнів.

За минулі роки колектив Національної акціонерної компанії «Надра України», який об’єднав більше 10 профільних підприємств, вніс визначальний внесок в комплексне геологічне вивчення українських надр і стабільне відтворення мінерально-сировинної бази. Перед Компанією поставлені завдання щодо розвитку мінерально-сировинної бази України як основи національної економіки, реалізації міжнародних і вітчизняних проектів із розвідки і видобутку корисних копалин, геологічних, гідрогеологічних, інженерно-геологічних та еколого-геологічних досліджень геологічного середовища з метою забезпечення охорони навколишнього середовища, впровадження сучасних технологій. Це вимагає відповідального підходу і злагодженої роботи всього колективу, пошуку найбільш ефективних і виважених рішень, наполегливості в їх реалізації. Упевнений, що «Надра України» і далі будуть гідно представляти галузь, з якою багато в чому пов’язане і успішне майбутнє нашої країни.

Бажаю вам втілення в життя намічених планів! Всього найкращого! Щастя, здоров’я і благополуччя вашим родинам!

З повагою

Голова правління

Я.Я. Климович