Презентація програмного продукту з обробки сейсмічних досліджень 3D у ДП «Західукргеологія»

У Львові, в приміщенні прес-центру Агенції інформації та аналітики «Гал-інфо», відбулася презентація програмного сейсмічного забезпечення 2D, 2.5D, 3D і сервісу з інтерпретації сейсмічних даних канадських компаній Tesseral Technologies і Tetra Seis.

На зустрічі були присутні директор підприємства ДП «Західукргеологія» Дмитро Штикало, спеціалісти геологічного відділу з нафти і газу, спеціалісти «Науково-геологічного центру», професор університету ім. І.Франка Юрій Крупський, головний геолог «Юсенко Україна» Богдан Пелипчак, представники УкрДГРІ та ЗуГРЕ.

Представлений програмний продукт викликав великий інтерес у присутніх, проте в Західному регіоні вкрай обмаль інформації з проведення сейсміки 3D, тому фахівці відзначають, що на сьогодні застосовування даного методу є обмеженим.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Представник компаній Tesseral Technologies і Tetra Seis, Наум Мармалевський, прочитав присутнім лекцію: «Міграція дуплексних хвиль. Виділення і простеження субвертикальних неоднорідностей (зони тріщинуватості, рифогенні побудови, розривні порушення)»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Презентація програмного сейсмічного забезпечення канадських компаній Tesseral Technologies і Tetra Seis