На ДП «Західукргеологія» у рамках навчальної практики побували студенти

12 студентів геологічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка завітали на ДП «Західукргеологія».  Вони відвідали пошукову свердловину №17-Ретичинська.

Хороша практика – гарантія успіху в майбутній професії! Щорічно на базі ДП «Західукргеологія» студенти регіональних вузів проходять практику. Ось і тепер, студентам-магістрам 5-го курсу спеціальності «Геологія нафти і газу» провели екскурсію на пошуковій свердловині, що знаходиться у Яворівському районі Львівської області. Навчальна практика дозволяє студентам у реальних умовах ознайомитися з буровим комплексом та особливостями експлуатації його обладнання при вертикальному бурінні, отримати інші практичні знання та враження, що підвищить їх професійний рівень.

Інструктаж з безпеки – невід’ємна частина екскурсії. Саме з нього розпочав начальник Стрийської нафтогазорозвідувальної експедиції Іван Петрівський. Потім провів їх територією пошукової свердловини і ознайомив із особливостями виконуваних робіт. Питань у практикантів було багато, проте на них Іван Петрівський зміг відповісти доступно і детально.

Такі екскурсії проводять, насамперед, щоб не тільки наочно продемонструвати студентам виробництво, а й для того, щоб вони відчули присмак майбутньої професії, та побачили на власні очі, з чим буде пов’язаний їхній фах.

фото_1

Студенти геологічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка та співробітники ДП «Західукргеологія»

фото_2

Начальник Стрийської нафтогазорозвідувальної експедиції Іван Петрівський відповідає на запитання студентів

фото_3

Пошукова свердловина №17-Ретичинська у Яворівському районі Львівської області