«Надра України» привітали із 60-річним ювілеєм УкрДГРІ

Заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максим Максіменцев взяв участь в урочистому відкритті IV Геологічного форуму «Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука й виробництво», що проводиться Українським державним геологорозвідувальним інститутом 19-24 червня 2017 року в Одесі.

Створений 5 липня 1957 року, Український державний геологорозвідувальний інститут святкує 60-ти річчя від дня створення. Цій події присвячений Геофорум-2017, який зібрав навколо себе понад 120 учасників – представників 50 геологічних, наукових, виробничих організацій та установ.

Директор Інституту Сергій Гошовський відкрив захід доповіддю «УкрДГРІ – 60 років в авангарді геологічної галузі». Він розповів про напрями роботи наукової установи, історію його заснування, виклики, які стоять перед спеціалістами Інституту в системі державного надрокористування.

Тематика Геофоруму-2017 охоплює широке коло питань: реформування геологічної галузі; пріоритетні напрями розвитку та відновлення мінерально-сировинної бази України; регіональні геологічні та еколого-геологічні дослідження; новітні геолого-геофізичні технології пошуків і розвідки родовищ корисних копалин; геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин як регулятор оптимального користування надрами; альтернативні джерела енергії в Україні; нетрадиційні вуглеводні; законодавча та нормативно-правова база надрокористування.

У роботі наукових секцій візьме участь і делегація ДП Національної акціонерної компанії «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» на чолі з генеральним директором Петром Голубом, яка представить доповідь «Інноваційні дослідження колекторських та геомеханічних властивостей керна».

Форум дозволить у рамках роботи наукових секцій, а згодом і у неформальній атмосфері, обговорити здобутки та перспективи української геології напередодні 2018 року, коли геологія України святкуватиме свій 100-річний ювілей.

фото_1

Виступ Максима Максіменцева з вітальною промовою та вручення пам’ятного ювілейного знаку від колективу Національної акціонерної компанії «Надра України» колективу-ювіляру Українського державного геологорозвідувального інституту.