Представникам ДП «Укрнаукагеоцентр» презентували канадське сейсмічне програмне забезпечення

У конференцзалі ДП «Укрнаукагеоцентр» канадські компанії Tesseral Technologies і Tetra Seis презентували програмне сейсмічне забезпечення 2D, 2.5D, 3D та сервіс з інтерпретації сейсмічних даних за методикою міграції дуплексних хвиль (Duplex Wave Migration).

Разом із провідними фахівцями ДП «Укрнаукагеоцентр» на чолі з Валерієм Солодким, першим заступником генерального директора, головним геологом, у презентації взяли участь геологи та геофізики Східно-Української ГРЕ ДГП «Укргеофізика» та СП «Полтавська газонафтова компанія».

Представник компаній Tesseral Technologies і Tetra Seis, Наум Мармалевський, прочитав присутнім лекцію: «Міграція дуплексних хвиль. Виділення і простеження субвертикальних неоднорідностей (зони тріщинуватості, рифогенні побудови, розривні порушення)».

Матеріали лекції, викликали жвавий інтерес у присутніх та активне обговорення почутого. Представлене програмне забезпечення особливо зацікавило спеціалістів, оскільки воно дає можливість з мінімальною похибкою визначати та вивчати зони тріщинуватості, як за вертикаллю, так і за горизонталлю, особливо в карбонатних товщах та визначати найбільш оптимальні місця для закладання свердловин. Геологи відзначили, що представлений метод відрізняється високою точністю та роздільною здатністю.