За роботою на свердловині можна спостерігати в онлайні

Роботи на пошуковій свердловині №17-Ретичинська, що у Львівській області, тривають. А тепер, на місці проведення робіт ще й працює камера онлайн-спостереження.

— Це дасть змогу всім охочим спостерігати за роботою спеціалістів на свердловині у режимі реального часу. Переглянути відео можна безпосередньо на сайті Компанії у розділі «Новини», — зазначив Голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович.

Нагадаємо, що з квітня цього року Національна акціонерна компанія «Надра України» за власні кошти розпочала у Яворівському районі Львівської області будівництво пошукової свердловини №17-Ретичинська. Свердловина розташована в окремому перспективному структурному блоці Ретичинського газового родовища. Вона була зведена з метою пошуків покладів газу у верхньо- і нижньо-дашавських відкладах нижнього сармату та оцінки їх промислового значення.

На сьогодні пошукова свердловина № 17-Ретичинська пробурена до глибини 554 метрів. Фахівці ДП «Західукргеологія» провели цементаж технічної колони, розбурюють цементний стакан з глибини 538,95 м до глибини 545 м, проводять опресовку противикидного обладнання, кондуктора та цементного кільця.

— На теперішній час на пошуковій свердловині №17-Ретичинська виконуються підготовчі роботи для проведення випробування під час буріння першого об’єкту та відбір керну. Буріння свердловини відбувається без ускладнення і з дотриманням усіх норм геолого-технічного наряду, — повідомив директор ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» Дмитро Штикало.