«Надра України» взяли участь у «Дні української енергетики в Лондоні»

Заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максим Максіменцев відгукнувся на запрошення директора Strategy Council Стівена Батлера (Stephen Butler) і виступив перед міжнародними колегами та партнерами із презентацією – «Інвестиційна привабливість видобувних проектів в Україні».
12 червня 2017 року в приміщенні Енергетичного інституту в столиці Великобританії відбувся професійний форум під назвою «День української енергетики в Лондоні», який урочисто відкрили надзвичайний і повноважний посол України у Королівстві Великобританія – Наталія Галібаренко та виконавчий директор Енергетичного інституту – пані Луіза Кінгхем (Louise Kingham).

«День української енергетики в Лондоні» – унікальна можливість для ключових гравців українського енергетичного сектору зібратися разом зі своїми британськими й міжнародними партнерами для обговорення розвитку реформ у енергетичному секторі та освітлення комерційних можливостей, що виникають в Україні у процесі її руху до енергетичної незалежності.

Максим Максіменцев взяв участь у другій сесії форуму, що мала назву «Бізнес-можливості в українському секторі розвідки і видобутку». У своїй презентації заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» окреслив різноманітні форми і моделі співпраці Компанії з потенційними інвесторами.

фото_1

Заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максим Максіменцев на форумі «День української енергетики в Лондоні»

фото_2

Максим Максіменцев під час представлення презентації «Інвестиційна привабливість видобувних проектів в Україні»

фото_3

фото_4

фото_5

У перерві між сесіями. Зліва направо: Максим Максіменцев – заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України»; Роман Опімах – виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України; Тарас Сауляк – перший секретар посольства України у Королівстві Великобританії; Віктор Гладун – генеральний директор СП «Полтавська газонафтова компанія».