ДП “Укрнаукагеоцентр” відкрите для випускників профільних вузів

Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка запросив до участі у «Дні кар’єри» провідні підприємства нафтогазовидобувного комплексу регіону та сервісних компаній. Взяли участь у заході й співробітники ДП “Укрнаукагеоцентр”.

Перед студентами випускного курсу виступив головний інженер ДП “Укрнаукагеоцентр” – Олег Голуб. Він детально розповів про діяльність Національної акціонерної компанії “Надра України” та наголосив на важливості ДП “Укрнаукагеоцентр” у структурі Компанії. Ознайомив випускників з технічним напрямом діяльності підприємства – газоконденсатними дослідженнями свердловин, дослідженням PVT-властивостей пластових вуглеводневих систем. Особливу увагу Олег Голуб приділив розмові зі студентами про газогідродинамічні дослідження свердловин та продемонстрував високовартісне глибинне обладнання.

Після презентації ДП “Укрнаукагеоцентр” для студентів організували співбесіду з провідними фахівцями дочірнього підприємства.

– Більше 20 випускників виявили бажання працювати в структурі нашого підприємства. Ми раді такій ініціативі, тож запросили молодих спеціалістів відвідати нашу базу та пройти ґрунтовну співбесіду. Впевнений, що ми поповнимо наш колектив найкращими випускниками, і згодом вони стануть кваліфікованими спеціалістами, – розповів начальник партії по випробуванню, дослідженню свердловин, моделюванню пластових вуглеводневих систем Олексій Приходченко.

Захід пройшов з користю для всіх: студенти змогли ознайомитися з діяльністю галузевих підприємств, а компанії – відібрати найкращих випускників для майбутньої співпраці.

– Ми з радістю прийняли запрошення від коледжу. Такі заходи є дуже важливими та необхідними, як в житті студентів, так і в діяльності підприємства. Ми постійно співпрацюємо з Полтавським коледжем нафти і газу, надаємо можливість студентам проходити практику на базі ДП “Укрнаукагеоцентр”, із задоволенням проводимо екскурсії для них. Серед наших співробітників є багато випускників коледжу, і всі вони зарекомендували себе справжніми фахівцями своєї сфери. Сподіваюся, що і в цьому році ми поповнимо наші професійні лави новими випускниками, – резюмував головний інженер Олег Голуб.

Виступ головного інженера ДП

Виступ головного інженера ДП “Укрнаукагеоцентр” Олега Голуба на «Дні кар’єри» в «Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ»

Студенти випускних курсів на «Дні кар’єри» в «Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ»

Студенти випускних курсів на «Дні кар’єри» в «Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ»

Співбесіда представників ДП

Співбесіда представників ДП “Укрнаукагеоцентр” зі студентами