Делегація НАК «Надра України» відвідала з робочим візитом Канаду

 

Заступник Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максим Максіменцев та директор ДП «Західукргеологія» Дмитро Штикало у складі української делегації взяли участь у Семінарі з геологічного моделювання, прогнозування видобутку та підрахунку запасів Канадської філії Компанії Ryder Scott (Ryder Scott Canada) та у відкритті Геологічного Конгресу 2017 у Калгарі.

Нагадаємо, 11 липня 2016 року уряди Канади та України підписали угоду про вільну торгівлю (CUFTA). Ця угода дала нові можливості для зміцнення двосторонніх відносин між Україною і Канадою з метою створення нових можливостей для бізнесу в обох країнах. «Надра України» і Державна комісія України по запасах корисних копалин (ДКЗ) зацікавлені у встановленні професійних контактів і робочих взаємин з канадськими колегами та вивченні можливостей для подальшого співробітництва. А з нинішнім робочим візитом українська сторона перейшла до конкретних кроків у сфері міжнародної співпраці з канадськими колегами.

Так, українська делегація на чолі з Головою Державної комісії України по запасах корисних копалин Георгієм Рудько та заступником Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максимом Максіменцевим, на запрошення першого віце-президента Дейва Хаугена (Dave Haugen) Канадської філії Компанії Ryder Scott, відвідала Семінар з геологічного моделювання, прогнозування видобутку та підрахунку запасів. На Семінарі виступали фахівці з геологічного вивчення та видобутку вуглеводнів з Північної Америки, Західної Європи, Азії. Свої напрацювання перед міжнародними колегами представили і члени делегації з ДКЗ України та НАК «Надра України». Зокрема, Максим Максіменцев презентував інформацію про діяльність та перспективи Компанії.

Крім того, 15-17 травня 2017 року в нафтогазовій столиці Канади, Калгарі (провінція Альберта), пройшов Геологічний конгрес 2017 (GeoConvention 2017). На відкритті заходу Україну представили Державна комісія України по запасах корисних копалин та Національна акціонерна компанія «Надра України».

Геологічний конгрес 2017 об’єднав цьогоріч більше 4000 учасників. Цей захід надає можливість поділитися досвідом геологам, керівникам нафтогазових та сервісних компаній, представникам наукових кіл і державних структур. Виходячи за рамки традиційних технічних сесій, на GeoConvention 2017 обговорювався широкий спектр питань нафтової та газової промисловості: фінансовий ринок і довгострокові стратегії, інфраструктура, безпека та охорона навколишнього середовища, ефективне і відповідальне освоєння нафтових і газових ресурсів.

Після Геологічного конгресу 2017 у четвер, 18 травня, продовженням робочого візиту до Канади стала зустріч заступника Голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максима Максіменцева із Ендрю Бітоном (Andrew Beaton) – директором Геологічної служби провінції Альберта. У ході зустрічі Максим Максіменцев провів презентацію Компанії, розповів про бізнес-проект для співпраці на Олеській ділянці надр (розташована в межах Львівської та Івано-Франківської областей) та обговорив перспективи партнерства з канадською стороною. Окрім того, в Калгарі відбулася зустріч із потенційними інвесторами, зокрема з Українською Канадською Асоціацією Професіоналів і Підприємців, де також ішлося про перспективи УРП на Олеській ділянці надр. Символічно, що саме цього дня сенат Канади ратифікував угоду про зону вільної торгівлі з Україною.

Також Максим Максіменцев вручив пам’ятний подарунок – символічний знак, присвячений 100-річчю Геологічної служби в Україні, та запросив пана Бітона на святкування 60-річчя ДП «Західукргеологія» і столітнього ювілею української геології.

фото_3

фото_1 фото_2